Türkiye’nin En Tanınmış İsimlerindendi… Ünlü Oyuncu Şimdi Emekli Maaşı İle Geçinmeye Çalışıyor

Bir süre boyunca hem mankenlik hem de oyunculuk yaparak adını tüm Türkiye’ye duyuran Engin Koç’un şöhret yılları geride kaldı.

Şimdilerde sakin ve kalabalıktan uzak bir yaşantı sürdüren Koç, yıllar önce Türkiye’nin en ünlü mankenleri arasında yer alıyordu.

“ZAMANINDA KEŞKE PARAYI SEVSEYDİK”

Eski gösterişli ve hareketli yaşantısından oldukça uzakta bir emekli hayatı yaşayan 65 yaşındaki Engin “Ne mankenlikten ne de oyunculuktan çok para kazandım. Aç kalmadık, açıkta da kalmadık ama şimdiki gibi çok büyük rakamlar cebimize girmedi. Yapımcılar üzerimizden çok para kazandı. Zamanında keşke parayı sevseydik ve meslekten daha çok para kazansaydık” ifadelerini kullandı.

Şimdilerde emekli maaşıyla hayatını geçindirdiğini söyleyen Engin Koç, “Şişli’de babamdan bir ev kaldı, kira ödemiyorum. Ufak tefek bir yerlerden gelirim oluyor. Bir şekilde geçiniyoruz” dedi.

EŞLERİ TÜRKİYE’DE YAŞAMAK İSTEMEYİNCE BOŞANDI

Üç kez nikah masasına oturan oyuncu, “İlk eşim Hollandalı, ikinci eşim ise Fransız’dı. Bu evliliklerim bir yıl sürdü. Onlar Türkiye’de yaşamak istemeyince birlikteliklerimiz sürmedi ve boşandık” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x